Sök efter produkt


Produkt kategorier

Batterielektronik AB
  • Stockholm (Huvudkontor)
  • Agronomvägen 2,187 53 TÄBY 
  • Tel: 08-444 9100

Medarbetare

Ashley Meddings - VD & Teknisk chef
0703339903
   ashley.meddings@batterielektronik.se

Kurt-Åke Kallin - Servicechef/Koordinator
0730774241
   kurt-ake.kallin@batterielektronik.se

Tony Altonen - Servicetekniker Stockholm
0703719903
   tony.altonen@batterielektronik.se

Martin Ekstam - Servicetekniker Stockholm
0703719949
   martin.ekstam@batterielektronik.se

Tomas Sandström - Servicetekniker Stockholm
0706993146
   tomas.sandstrom@batterielektronik.se

Marcus Axelsson - Servicetekniker Göteborg
0707603146
   marcus.axelsson@batterielektronik.se

Hans-Erik Wigren - Lager/logistik ansvarig
0703719977
   hans-erik.wigren@batterielektronik.se



Projekt UPS, DC-system / Batterier

Ashley Meddings - VD & Teknisk chef
0703339903
   ashley.meddings@batterielektronik.se

Antero Tikkanen - Serviceingenjör UPS & Frekvensomformarteknik
0317057150
   info@batterielektronik.se

Lennart Tynander - Dokumentation, försäljning av DC-system
0703338850
   lennart.tynander@batterielektronik.se

© 2014 Batterielektronik AB · Terms & Conditions · Privacy policy · All Rights Reserved.